Helista kohe +372 5650 4851
Broneeri külastusaeg 10.00-18.00
J. Kunderi 39 Tallinn, 10121

Küttekaablid

Küttekaableid on kasutatud juba peaaegu 40 aastat. Selle traditsioonilised omadused on olnud – madalad paigalduskulud ning vastupidavus ja need ei ole . Tehnoloogia aga on läbinud teinud suuri positiivseid muutusi. BVF küttekaablid kasutavad kõik twin-conductor tehnoloogiat, mis tagab parema töökindluse ja pikema eluea. Küttekaablid on mõeldud eelkõige ikka põrandakütte jaoks, kuid tänapäeval on nende kasutusvald väga lai – torude soojustamiseks jäätumise ära hoidmiseks jne.

KIIRE PAIGALDUS

BVF küttekaablit on lihtne paigaldada. Selleks soovitame kasutada BVF kaabli kinnitusribasid. Selle abil saab kaabli kindlalt põrandale fikseerida, nii ei ole karta, et mõni osa jääb liiga kõrgele. Paigaldades on võimalik muuta võimsuseastet m2 kohta, muutes kaabli paigaldustihedust. Täpsema info leiate paigaldusjuhendist.

 

BVF SX 28 – küttekaabel välitingimustesse

Tee oma maja ümbrus turvaliseks ning ela muretult ka talvel. Soovitame kasutada küttekaablit BVF SX 28, et muuta oma sõidutee ja maja ümbrus lumbevabaks. BVF SX 28 on eriti karm kaabel, mille ümber on tugev isolatsioon ja mis peab vastu väga kaua ka meie karmides talveoludes.

INTELLIGENTNE KAABEL TORUDELE

Isereguleeriv küttekaabel BVF SRHC 18/36 hoiab temperatuuri 0 ja + 3°C vahel, kuid ei lase vedelikul jääätuda. See annab võimaluse ökonoomselt hoida torud jäätumast. Lühikesi juppe võib isegi kasutada termostaadita. Selle energiakulu jääb 1-38 watti vahele olenevalt välistemperatuurist ja toru omadustest. See küttekaabel sobib eelkõige jäätumise ärahoidmiseks: torudele, veerennidele, väravatele ja isegi ustele.

Vaata hindu hinnakirjast

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust