0

Termofol klaasist ja vannitoa infrapuna küttepaneelid

SWGT seeria klaasist infrapuna küttepaneelid

Klaasist ja vannitoa küttepaneelide sari pakub kindlasti huvi neile, kes otsivad uuenduslikke esteetilisi lahendusi.
Klaasist infrapuna küttepaneel näeb erakordselt hea välja. Sile ja tasane pind sobib kokku igasuguse, eriti minimalistliku või ka ametliku sisekujundusega. Klaasküttepaneel võib edukalt asendada vannitoa küttekeha. See paigaldatakse seinale ja tänu sellele see on hästi nähtav ning jaotab soojust vannitoas või mõnes muus ruumis ühtlaselt.

Infrapuna küttepaneel on valmistatud karastatud klaasist. See on spetsiaalne materjal, mis tagab pikaajalise eluea. See ei kahjustu isegi ettenägematute õnnetuste tagajärjel. Komplektis on ka termostaat.

MudelSWGT450/01SWGT450/02
VärvusMust klaasValge klaas
TermostaatJAHJAH
WiFiEIEI
Võimsus450 W450 W
IP klassIP 33IP 33
Voolu tugevus2,0-2,2 A2,0-2,2 A
Voolu sagedus50-60 Hz50-60 Hz
Kaal13 kg13 kg
Kütteala9 m²9 m²
Pikkus/laius/sügavus450/900/18 mm450/900/18 mm

Vannitoa küttepaneel käteräti hoidjaga

Mitmekülgne seade, millel on suur kasutusmugavus ja võimalus seda nutitelefoniga juhtida kõikjalt maailmast.

Küttepaneel on elektriüttekeha, mis kiirgab soojust infrapuna kiirte kujul. Kahe karastatud klaasikihi vahele on paigutatud uuenduslik kütteplaat. Eraldatud soojust saab võrrelda looduslike infrapuna kiirguse allikatega, milleks on näiteks päike või kaminatuli ning tänu sellele on soojatunne meie kehale mõnus ja tervislik.

TERMOFOL Vannitoa klaasist küttepaneeli eelised

• Kõige tõhusam ja täpsem seade võrreldes tavaliste kütteseadmetega.
• Kiire soojenemisaeg.
• Mõnus tunne infrapunakiirguse kasutamisel, mis mõjub lõõgastava ja tervisliku soojusena.
• Moodsat infrapuna tehnoloogiat kasutav radiaator.
• Mugav juhtimine termostaadi, kaugjuhtimispuldi või äpi abil.
• Programmeerimise võimalus.
• Sisseehitatud taimer – kütte sisselülitamise võimalus näiteks vaid 1 tunniks.
• Käterätikuivati.

Mudel750W
VärvusValge klaas
TermostaatJAH
WiFiJAH
Võimsus W750 W
IP klassIP 33
Voolu tugevus A3,26 A
Voolu sagedus, Hz50-60 Hz
Kaal kg15 kg
Kütteala m²15 m²
Pikkus/laius/sügavus mm1120/580/15 mm
Mugav juhtimine äpi abil

Sisseehitatud termostaat võimaldab temperatuuri ja tööaega individuaalselt reguleerida. Seda saab juhtida ka TERMOFOL Smart rakenduse abil. Toite, taimeri või programmi seadistused on vaid pakutava toote põhifunktsioonid. Uuenduslik lahendus võimaldab kütet juhtida kõikjalt maailmast.

Soovitame: rätikuivatiga vannitoa küttepaneel on juhitav populaarse ja kõrgelt hinnatud Tuya Smart äpi abil (iOS ja Android):

Kaugjuhtimispuldi ja WiFi termostaadiga käterätihoidjaga klaasküttepaneeli omadused

Infrapuna küttepaneel muundab elektrienergia (elektrivoolu) kadudeta soojuseks, mida kiirgab klaasplaat infrapunavalguse kujul.

Soojuskadu pole

Infrapunaküte ei tekita soojakadusid, kogu energia kantakse otse tuppa ja ei soojendata vaid õhku, nagu traditsiooniliste küttekehade puhul. Küttepaneel edastab kogu soojuse kadudeta, soojendades inimesi ja esemeid mõjupiirkonnas.

Tõhusus, revolutsiooniline disain

Infrapuna lained pole inimsilmale nähtavad, vaid on tunda soojuse kujul. Kõrgeim efektiivsus koos uuendusliku juhtimisega tagab minimaalsed kasutuskulud. Küttepaneel TERMOFOL on valmistatud kahekihilisest karastatud klaasist ning kroomitud kokkupandav riidepuu võimaldab kuivatada rätikuid. Tervik näeb esteetiline välja ja sobib igasse interjööri.

Energiasääst

Suurim efektiivsus tagab madalad tegevuskulud. Pikaajalise soojenemise puudumine võimaldab programmeerida lühikesi kütteperioode, vältides ebaproduktiivset kütmist. Võib kasutada lühikest aega näiteks lühikeste küttetsüklitena.

Mugav paigaldus ja kasutamine

Täielik kasutusmugavus, naudi meeldivat soojust lühikese aja jooksul, käivitamist ootamata. Probleemideta paigaldamine ja kasutamine. Küttesüsteemi juhtimine kõikjalt maailmast. Kõrgeim töökvaliteet, kõrgeim efektiivsus ja funktsioonide rohkus on vaid selle seadme põhiomadused.

Säästlikkus

Aeg – kiire soojenemine, soojuskadu puudub, programmeeri ja taimeriga
Raha – kõrgeim efektiivsus võrreldes traditsiooniliste konvektsioonil põhinevate kütteseadmetega

Termostaat ja kaugjuhtimispult – juhtimine nuppude abil

Sisseehitatud termostaat võimaldab individuaalselt reguleerida temperatuuri ja tööaega. Võimalus seadistada individuaalset temperatuuri ja taimerit. Loo endale ideaalsed tingimused ja naudi mugavust.

Juhtimine Tuya Smart või TERMOFOL Smart rakenduse abil

Tutvuge rakendusega Tuya Smart või TERMOFOL Smart ja kasutage pakutavaid võimalusi. Toite, taimeri või ajakava seaded on vaid pakutava toote põhifunktsioonid. Uuenduslik lahendus võimaldab juhtida kütet kõikjalt maailmast.

Tööpõhimõte

TERMOFOL infrapuna küttepaneel võimsusega 750W saavutab temperatuuri kuni 95 ° C. Küttepaneeli kasutamine on täiesti ohutu, sisseehitatud ülekuumenemise kaitse tagab kasutajatele seadme ohutuse. Revolutsiooniline juhtimine võimaldab vabalt programmeerida nii ajakava kui ka kütteaega.

Soovitatav ruumi suurus sõltuvalt isolatsioonist, kui 750W vannitoa küttepaneeli kasutada põhiküttena:
  • Hästi soojustatud ruumid: 20 m²
  • Keskmise soojustusega ruumid: 12 m²
  • Isoleerimata ruumid: 8 m²

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust


    function my_custom_sales_badge_text($text, $post, $_product) { return 'Huge Discount'; } add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'ALE!', 10, 3);