0

Seinte Ja Lagede Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Pluss

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt sobib hästi seinte, lagede, katusealuste, pööningute ja saunaruumide soojustamiseks. lisaks ka garaazi ustele ja radiaatorite taha. Pepi Reflekt alusmati soojusisolatsiooni tekitavad kahel pool olevad spetsiaalsest alumiinimfoolium materjalist peegeldavad pinnad. Isolatsioonimatt koosneb mikroskoopilistest kuivast polüetüleenvahust ning on õhuke ja kerge. Pepi Reflekt Pluss isolatsioonimatt sobib ka tuule- ja aurutõkkeks ning tagab hea heliisolatsiooni. Isolatsioonimati Pepi Reflekt Plus minimaalne paksus tagab ruumi maksimaalse soojustuse ja säästab energiat.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Pluss eelised:​​

 • Maksimaalne temperatuuri tagasipeegeldus
  Isolatsioonimatt peegeldab tagasi kuni 97% olemasolevast soojusest ja seepärast säilib ruumis talvel soojus ja suvel jahedus.
 • Niiskuse, kondentsi ja külma kindel
  Kuna isolatsioonimatt ei ima niiskust, on see täiesti niiskuskindel. Lisaks puudub isolatsioonimatil kastepunkt ja seepärast ei teki ka kondentsi. Isolatsioonimatt on täiesti külmakindel ja ei külmu läbi ka kõige külmemal talvel.
 • Tuule-, auru- ja helitõke
  Isolatsioonimatt sobib nii tuule- kui ka aurutõkkeks ning tagab hea heliisolatsiooni ruumis.
 • Mugav elukeskkond
  Isolatsioonimatt on lõhnatu, ei soodusta bakterite paljunemist, ei tekita allergiaid ja on tervisele täiesti kahjutu. Isolatsioonimatt on ka närilistele ebasobiv.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Pluss tehnilised andmed

Tüüp Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Plus
Paksus 3 mm, 5 mm, 8 mm
Laius 1,2 m
Pikkus 25 m
Kogus rullis 30 m²
Tihedus 23 kg/m³ kuni 28 kg/m³
Temperatuuri taluvus – 60 ºC kuni + 90 ºC
Soojusjuhtivuse koefitsent 0,037 λ
Soojuse tagasipeegeldus  > 97 %
Sertifikaadid CE

Tutvuge hindadega meie e-poes või küsige suurema projekti puhul pakkumist, täites all olev vorm.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust


  function my_custom_sales_badge_text($text, $post, $_product) { return 'Huge Discount'; } add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'ALE!', 10, 3);