Infrapuna põrandaküttekile Caleo kuivadesse ruumidesse

 

Caleo Carbon Heat | Amuheat Electric & Hydronic Underfloor Heating | Floor Heating Made SimplePREMIUM CALEO KÜTTEKILE -TIPPKLASSI KVALITEET NING EFEKTIIVSUS

 

Uus kõrgtehnoloogial põhinev 0,388 mm paksune infrapuna põrandaküttekile Caleo sobib kasutamiseks kuivadesse ruumidesse  ning töötab elektribaasil. Toode pärineb koreast, kus antud toodet on kasutatud juba aastakümneid. Korealased hoolivad väga oma tervisest ning küttekile on tervislik kuna kasutab infrapuna kiirgust, et soojendada objekte ja esemeid. See muudab toakliima meeldivaks, kus jalgadel on soe ja hingatav õhk ei ole kuiv ega tolmune vaid puhas ning allergiavaba. Tuba on ühtlaselt köetud ning ühtlase kliimaga ning uute termostaatidega nutikalt juhitav.  Eriti hästi sobib küttekile renoveeritavatesse ruumidesse, kus tehniliselt ei ole võimalik või ei soovi põranda paksust suurendada. Ideaalne lahendus pööningutele ning keldrikorrustele, kuid küttekile ei sobi vannituppa. Vannitoa jaoks on parim lahendus BVF küttematt.

 

VÕRDLUS TEISTE KÜTTEKILEDEGA
Võrreldes teiste küttekiledega toodab CALEO küttekile sooja ühtlaselt terve kile ulatuses. Selle infrapuna kiirgus tundub sarnane päikesest tuleneva soojusega. CALEO premium küttekile on kaetud PET materjalilga, mis hoiab kütteelementid kuivana ja kaitseb neid kokkupuutest õhuga. See tagab küttesüsteemide pikaealisuse, nii et neid oleks võimalik kasutada igavesti.

 

STANDARD KÜTTEKILE

 

PREMIUM CALEO KÜTTEKILE

Küttega kaetud pind 80% 92%
Küttekile pinna temperatuur Kõrgem kus on küttekile Ühtlane temperatuur igal pool
Lamineerimine 2X PET + EVA 4X PET + EVA
Ääre laius 15mm 10mm
Süsinik-hõbeda koostis Tavaline süsinikkiud CNT tehnoloogia (Nanotorud)
Vase riba mahtutavus Vaskriba 6A Kõrgtasemeline vaseriba 8A
Efektiivsus Kõrge 98% Kõrgeim 99,8 %
Elektriline ohutus Standard Voolukadu vähem 0,15mA / m2
Soojenemiskiirus Normaalne Kiirem tänu ühtlase temperatuurile ning väiksemale ääre laiusele
Eluiga Limiteeritud Limiteerimata

Uus Caleo Premium küttekile on nüüd veel stabiilsem ja vastupidavam kui varem. Tänu lisa kihtidele on uus mudel paremini kaitsud välistegurite eest. Küttepind on laiem ning ühtlasem soojusjaotus tagab kvaliteetse tulemuse.

Infrapuna radiatsioon
Meie küttesüseem kiirgab välja ohutuid kauginfrapuna kiiri ning anioone. Radiatsiooni kiirgus on eriline energia, mis eelistab naturaalselt külmemaid objekte soojematele. Infprapuna kiired ei soojenda ainult õhku vaid ka objekte ja inimesi ruumis.

Soojad päikesekiired on võimaldanud elu tekke siin maal. See soojus, mida me tunneme päikesest või ahjust kiirgamast on infrapuna radiatsioon. Külmal talvepäev ei pruugi külm õhk väga häirida, kui soojad päikesekiired peale paistavad. Infrapuna radiatsioon võimaldab päiksest tuleneval soojusel jõuda meieni ilma suuremate kadudeta ja põrkudes vastu objekti muutub see soojuseks.Vastupidi UV või X-ray kiirtele on kauginfrapuna kiirtel ainult positiive mõju inimese tervisele.

Caleo küttekile ehitus:

CALEO Premium küttekile valmistamise protsess:
1)Süsinikkiud laotatakse lamineeritud PET kilele
2)See segatakse spetsiaalse seguga ning kuivatatakse
3) Lisatakse vasest ühendusribad
4) Lamineeritakse kõrgekvaliteedilise kilega

Kuusnurkse kujuga, koosneb süsinikaatomitest ja ühinedes moodustavad toru kujulise struktuuri
Iga toru diameeter on ainult mõned nanomeetrid (1/100000 õhem kui inimese juuksekarv)
Selle elektiline juhtivus on 1000 kõrgem kui vasel ning selle füüsiline tugevus on 10-100 korda kõrgem kui terasel

• Ühtlane soojusjaotus
Soojus jaotub ühtlaselt ja ruumis ei ole temeratuurierinevusi. Põrandaküttega ruumis on parem sisekliima ja sinu jalad on meeldivalt soojas.
• Lihtne ja odav paigaldada
Küttekile Caleo paigaldamisel hoiad kokku aega ja raha ehituskuludelt, sest küttekile paigaldamisel jäävad ära torud ja katlasüsteem. Küttekile Caleo paigaldamine ei vaja varasemat eeltööd, põranda valamist või tasandamist. Küttekile Caleo on võimalik hiljem ka aluspõrandalt lahti võtta ja teisele põrandale uuesti paigaldada. Küttekile on kõigest 0,4 mm paksune ja ning koos peegeldava alusmatiga tõuseb kogu põranda paksus kuni 6mm.
• 15 aastat garantiid
Süsinikkiust valmistatud infrapunaküttekile Caleo ei purune, on väga vastupidav ja kvaliteente. Mitmed testid näitavad, et küttekile kestab rohkem kui 30 aastat, aga vastupidavusaeg on eeldatavalt palju pikem. Garantii infrapuna küttekilele Caleo on 15 aastat.
• Ühtlane hääletu küttejaotus
Süsinikust küttekile kiirgab infrapunasoojust ühtlaselt ja hääletult ning soojus jaotub terve põranda ulatuses.
• Tervislik
Kodune õhk, võrreldes radiaatori, õhksoojuspumba, konvektori või puhuriga kütmisel, on palju tervislikum ning soojustajuvus on oluliselt meeldivam. Infrapuna küttekile ei edasta elektromagneetilist kiirgust, ei kuivata õhku ja on tolmuvaba. Infrapuna küttekile toodab anioone ning aitab vabaneda halbadest lõhnadest ja aroomidest.
• Hooldusvaba
Infrapuna küttekile Caleo ei purune ja hooldamise vajadus puudub.
• Soojeneb kiiresti
Infrapuna küttekile Caleo soojeneb väga kiiresti. Kõigest 5 minutiga jõuab infrapuna küttekile maksimum temperatuurini, mis on palju kiirem kui alternatiivsetel kütteseadmetel.
• Võimalik ühildada päikesepaneelidega
Infrapuna küttekile Caleo on võimalik ühildada päikesepaneelidega ning säästa energiat ja raha

 

Infrapuna põrandaküttekile Caleo tehnilised andmed

Tüüp süsinikkiust infrapunaküttekile Caleo 80 – 130
Paksus 0,388 mm
Pikkus võimalus lõigata 25 cm vahedega
Laius 50 cm, 80 cm
Toitepinge AC 230 V (50 Hz)
Võimsusastmed 80 W/m2, 130 W/m2
Isolatsioon topelt sisemine isolatsioon
Väline kaitsekiht 2 x topelt PET
Juhtpaneel soovitavalt  BVF termostaat
Sertifikaadid CE

Küsi hinnapakkumist

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust