0

Infrapuna kiirgurid BVF

INFRAPUNA KIIRGURID BVF

Tutvuge hindadega meie e-poes või küsige suurema projekti puhul pakkumist, täites all olev vorm.

BVF R-10

BVF R-10 on mõeldud kasutamiseks ruumides, kus infrapuna kiirguritest tulenevat valgus ei ole soovitav või tahetud. Selle keraamiline pind ei peegelda mingit valgust ning on sobib ideaalselt restoranidesse, stuudiotesse jne.

BVF R-10 on puldist juhitav. Sellel on kaks võimsuse astet 1300/2600w, mida on võimalik puldist muuta.

Kuna infrapunaküttekehad on keraamilised, pole küttekehades klaasielemente, seetõttu sobivad need ideaalselt kasutamiseks haiglates ja toitlustuskohtades.

Vaata ka: BVF R-10 kasutusjuhend

BVF REMINA CARBON süsiniktoru infrapunakiirgur – 1500W

Suure jõudlusega väliradiaator on sobiva suurusega väikeste ja suurte terrasside talvise mugavuse parandamiseks või isegi täielike toitlustusüksuste, pubide ja restoranide kütmiseks. BVF REMINA premium infrapunaradiaatorite tooteperekonda soovitatakse eelkõige elamute (terrassiküte), äri- ja toitlustusüksuste kütmiseks.

  • 4 võimsuse astet
  • Taimeri funktsioon
  • Kaugjuhtimispult
  • Komplektis on seinale ja lakke kinnitamiseks mõeldud kronstein
  • Tehase statiivi saab osta eraldi

Isegi traditsioonilised kvartstoruga välistingimustes kasutatavad infrapunaradiaatorid ei suuda vähese tuulega soojustunnet tekitada, samas kui intensiivsemad süsinikutorud taluvad äärmuslikke ilmastikutingimusi. Suurenenud intensiivsus tagab suurema katvuse, vähendades seeläbi tegevuskulusid. Süsiniktorusid saab reguleerida 4 astmes (600-900-1200-1500W).

Sobiva suuruse korral tasub see isegi kütteperioodil paremini ära kui seenekujulised gaasikütjad ja muud lihtsamad kvartsküttekehad. Tänu väikesele energiatarbimisele (15 kuni 20 senti tunnis) välistingimustes kasutatav infrapunaküte suurendab investeeringute kiiret tasuvust ning mugavust ja kasumit. Silmapaistev efektiivsus optimeeritud termopiltide ja optimeeritud IR-spektriga BVF REMINA väliradiaatorite välimus on külalislahkuses ja kodumugavuses tõeline ajastu muutus. Kuumustunde osas ei mängi tuul enam nii suurt rolli ja õues saab ilma kadudeta lõpuks ka kütta. Suurema mugavuse tagamiseks on kiirgurite kasutamine kuni 40–60% säästlikum kui tavalistel kvartskiirguritel. Toodetel on kergesti vahetatav kütteelement. Kindel tootja taust tagab ka pikaajalise tööea.

OmadusVäärtus
Kaal3 kg
Mõõdud879 × 195.3 × 84.7 mm
Võimsusastmed600W / 900W / 1200W / 1500W
Tööpinge220-240V
Ühendus vooluvõrguga1,8m ühenduskaabel
IP klassIP55
TermostaatEi
KaugjuhtimispultLisatud
Garantii1 aasta tootja garantii
 

Vaata ka: BVF Remina kasutusjuhend

BVF Remina jaoks on võimalik tellida ka statiiv.

BVF Remina statiiv

Stabiilne kinnitusalus BVF Remina välikiirgurile.

Reguleeritav kõrgus vahemikus 1,1 m kuni 1,8 m.

OmadusVäärtus
Kaal2,5 kg
KõrgusReguleeritav 1,1 kuni 1,8 m
Garantii1-aastane tootja garantii

Tutvuge hindadega meie e-poes või küsige suurema projekti puhul pakkumist, täites all olev vorm.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust


    function my_custom_sales_badge_text($text, $post, $_product) { return 'Huge Discount'; } add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'ALE!', 10, 3);