Infrapuna kiirgurid

INFRAPUNA KIIRGURID BVF

BVF R-10

BVF R-10 on mõeldud kasutamiseks ruumides, kus infrapuna kiirguritest tulenevat valgus ei ole soovitav või tahetud. Selle keraamiline pind ei peegelda mingit valgust ning on sobib ideaalselt restoranidesse, stuudiotesse jne.

BVF R-10 on puldist juhitav. Sellel on kaks võimsuse astet 1300/2600w, mida on võimalik puldist muuta.

Kuna infrapunaküttekehad on keraamilised, pole küttekehades klaasielemente, seetõttu sobivad need ideaalselt kasutamiseks haiglates ja toitlustuskohtades.

Vaata ka: BVF R-10 kasutusjuhend

BVF REMINA süsiniktoru infrapunakiirgur – 1500W

Suure jõudlusega väliradiaator on sobiva suurusega väikeste ja suurte terrasside talvise mugavuse parandamiseks või isegi täielike toitlustusüksuste, pubide ja restoranide kütmiseks. BVF REMINA premium infrapunaradiaatorite tooteperekonda soovitatakse eelkõige elamute (terrassiküte), äri- ja toitlustusüksuste kütmiseks.

  • 4 võimsuse astet
  • Taimeri funktsioon
  • Kaugjuhtimispult
  • Komplektis on seinale ja lakke kinnitamiseks mõeldud kronstein
  • Tehase statiivi saab osta eraldi

Isegi traditsioonilised kvartstoruga välistingimustes kasutatavad infrapunaradiaatorid ei suuda vähese tuulega soojustunnet tekitada, samas kui intensiivsemad süsinikutorud taluvad äärmuslikke ilmastikutingimusi. Suurenenud intensiivsus tagab suurema katvuse, vähendades seeläbi tegevuskulusid. Süsiniktorusid saab reguleerida 4 astmes (600-900-1200-1500W).

Sobiva suuruse korral tasub see isegi kütteperioodil paremini ära kui seenekujulised gaasikütjad ja muud lihtsamad kvartsküttekehad. Tänu väikesele energiatarbimisele (15 kuni 20 senti tunnis) välistingimustes kasutatav infrapunaküte suurendab investeeringute kiiret tasuvust ning mugavust ja kasumit. Silmapaistev efektiivsus optimeeritud termopiltide ja optimeeritud IR-spektriga BVF REMINA väliradiaatorite välimus on külalislahkuses ja kodumugavuses tõeline ajastu muutus. Kuumustunde osas ei mängi tuul enam nii suurt rolli ja õues saab ilma kadudeta lõpuks ka kütta. Suurema mugavuse tagamiseks on kiirgurite kasutamine kuni 40–60% säästlikum kui tavalistel kvartskiirguritel. Toodetel on kergesti vahetatav kütteelement. Kindel tootja taust tagab ka pikaajalise tööea.

BVF Remina karboncsöves infrasugárzó - 1500W     BVF Remina karboncsöves infrasugárzó - 1500W

BVF Remina karboncsöves infrasugárzó - 1500W     BVF Remina karboncsöves infrasugárzó - 1500W

Kaal 3 kg
Mõõdud 879 × 195.3 × 84.7 mm
Võimsusastmed 600W / 900W / 1200W / 1500W
Tööpinge 220-240V
Ühendus vooluvõrguga 1,8m ühenduskaabel
IP klass IP55
Termostaat Ei
Kaugjuhtimispult Lisatud
Garantii 1 aasta tootja garantii

Vaata ka: BVF Remina kasutusjuhend

BVF Remina jaoks on võimalik tellida ka statiiv.

BVF Remina statiiv

BVF Remina tripod

Stabiilne kinnitusalus BVF Remina väliradiaatorile.

Reguleeritav kõrgus vahemikus 1,1 m kuni 1,8 m.

Kaal 2,5 kg
Kõrgus Reguleeritav 1,1 kuni 1,8 m
Garantii 1-aastane tootja garantii

BVF Remina tripod     BVF Remina tripod

Vaata hindu meie hinnakirjast