Kuivade ruumide infrapuna põrandaküttekile Caleo

Uus kõrgtehnoloogial põhinev 0,388 mm paksune infrapuna põrandaküttekile Caleo sobib kasutamiseks kuivadesse ruumidesse  ning töötab elektribaasil. Toode pärineb koreast, kus antud toodet on kasutatud juba aastakümneid. Korealased hoolivad väga oma tervisest ning küttekile on tervislik kuna kasutab infrapuna kiirgust, et soojendada objekte ja esemeid. See muudab toakliima meeldivaks, kus jalgadel on soe ja hingatav õhk ei ole kuiv ega tolmune vaid puhas ning allergiavaba. Tuba on ühtlaselt köetud ning ühtlase kliimaga ning uute termostaatidega nutikalt juhitav.  Eriti hästi sobib küttekile renoveeritavatesse ruumidesse, kus tehniliselt ei ole võimalik või ei soovi põranda paksust suurendada. Ideaalne lahendus pööningutele ning keldrikorrustele, kuid küttekile ei sobi vannituppa. Vannitoa jaoks on parim lahendus BVF küttematt.

Infrapuna põrandaküttekile Caleo eelised:​​

• Energiasäästlik
Küttearved on väiksemad ja ruumid soojemad. Võrreldes traditsioonilise elektriradiaatoriga, kasutab põrandaküttekile vähem energiat ja võrreldes näiteks radiaatoritega on põrandaküttekile kuni 30% energiasäästlikum.
• Ühtlane soojusjaotus
Soojus jaotub ühtlaselt ja ruumis ei ole temeratuurierinevusi. Põrandaküttega ruumis on parem sisekliima ja sinu jalad on meeldivalt soojas.
• Lihtne ja odav paigaldada
Küttekile Caleo paigaldamisel hoiad kokku aega ja raha ehituskuludelt, sest küttekile paigaldamisel jäävad ära torud ja katlasüsteem. Küttekile Caleo paigaldamine ei vaja varasemat eeltööd, põranda valamist või tasandamist. Küttekile Caleo on võimalik hiljem ka aluspõrandalt lahti võtta ja teisele põrandale uuesti paigaldada. Küttekile on kõigest 0,4 mm paksune ja ning koos peegeldava alusmatiga tõuseb kogu põranda paksus kuni 6mm.
• 15 aastat garantiid
Süsinikkiust valmistatud infrapunaküttekile Caleo ei purune, on väga vastupidav ja kvaliteente. Mitmed testid näitavad, et küttekile kestab rohkem kui 30 aastat, aga vastupidavusaeg on eeldatavalt palju pikem. Garantii infrapuna küttekilele Caleo on 15 aastat.
• Ühtlane hääletu küttejaotus
Süsinikust küttekile kiirgab infrapunasoojust ühtlaselt ja hääletult ning soojus jaotub terve põranda ulatuses.
• Tervislik
Kodune õhk, võrreldes radiaatori, õhksoojuspumba, konvektori või puhuriga kütmisel, on palju tervislikum ning soojustajuvus on oluliselt meeldivam. Infrapuna küttekile ei edasta elektromagneetilist kiirgust, ei kuivata õhku ja on tolmuvaba. Infrapuna küttekile toodab anioone ning aitab vabaneda halbadest lõhnadest ja aroomidest.
• Hooldusvaba
Infrapuna küttekile Caleo ei purune ja hooldamise vajadus puudub.
• Soojeneb kiiresti
Infrapuna küttekile Caleo soojeneb väga kiiresti. Kõigest 5 minutiga jõuab infrapuna küttekile maksimum temperatuurini, mis on palju kiirem kui alternatiivsetel kütteseadmetel.
• Võimalik ühildada päikesepaneelidega
Infrapuna küttekile Caleo on võimalik ühildada päikesepaneelidega ning säästa energiat ja raha

Vaata kuidas käib paigaldus – juhend koos piltidega

Infrapuna põrandaküttekile Caleo tehnilised andmed

Tüüp süsinikkiust infrapunaküttekile Caleo 80 – 130
Paksus 0,388 mm
Pikkus võimalus lõigata 25 cm vahedega, max koormus 8 A
Laius 50 cm, 80 cm
Toitepinge AC 230 V (50 Hz)
Võimsusastmed 80 W/m2, 130 W/m2
Isolatsioon topelt sisemine isolatsioon
Väline kaitsekiht 2 x topelt PET
Juhtpaneel soovitavalt  BVF termostaat
Sertifikaadid CE

Küsi hinnapakkumist

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust