Infrapuna paneelid

Kas oled kogenud seda tunnet, kui on külm talvehommik ja autoga sõites läheb piisavalt kaua aega, enne kui hakkab sooja õhku tulema? Kui jah, siis on põhjuseks see, et sooja õhu segunemine külmaga võtabki kaua aega.

Infrapunaküttega niikaua ootama ei pea, sest see ei põhine õhuringlusel. Selle kiired on sarnased päikesekiirtele ja see aitab esemeid, objekte üles soojendada oluliselt kiiremini.

Parim viis infrapunakütet endale ette kujutada on see, kui asetad end varju ja siis astuda varjust päikese kätte.  Selline soojus ongi infrapunakütteseadme ees. Kauginfrapunakiired kannavad sarnast soojust nagu päikesekiired, ja seda ilma kahjulike mõjudeta.

 

Kas need kiired on ikkagi ohutud?

Seda paljud inimesed küsivad ja see on täiesti õigustatud küsimus. Enamikke kiirgusi tuleks ju vältida – isegi päikesekiirgust.  Päike kiirgab kolme erinevat kiirgust – UV-kiirgust, päikesevalgust ja infrapunakiiri. Infrapunakiired on need, mis tekitavad soojatunde ja need on inimesele täiesti ohutud.

 

Miks infrapunaküte on hea?

Peamine põhjus ongi tervis. Kui hoolite oma tervisest ja meeldivast kliimast, siis infrapunaküte on hea ja õige valik. Küttekeha, mis soojendab õhku, soodustab viiruste ja allergiate levikut. Külmal ajal on kuiv õhk sissehingates ebameeldiv ning kuivatab liialt meie limaskestasid. Infrapunaküte ei pane tolmu ringlema ning ei kuivata liigselt õhku. Kliima on mõnus ja meeldiv ning ühtlane.

Soodsad ja energiasäästlikd paneelid IC series

Need paneelid on kvaliteetsed ja säästlikud.  Seetõttu võib 1kw radiaatori asemel kasutada 500w infrapuna paneeli saades sama tulemuse. See annab märkimisväärse kokkuhoiu ja seda annab veelgi vähendada kasutades termostaadi nädalaprogramme.

Meie valikus on väga palju erinvate suuruste ja võimsustega mudeleid. Mõned näited on siin:

 

Meie valikus on ka Premium mudelid.

PREMIUM mudelid sobivad ideaaselt vannitubadesse,  stiilsetesse eluruumidesse või ka moodsatesse äripindadesse. Selle raamivaba moodne disain sobib hästi kokku tänapäeva trendi ning moevooluga.
PREMIUM mudelid on toodetud Austrias ning seeria mudelivalikus leiab nii peegli kui ka klaasiga kaetud infrapunapaneelid. PREMIUM mudelid sisaldavad samuti revolutsioonilist Grafiit-polümiid kütteelementi, mis tagab tunduvalt efektiivsema ja energiasäästlikuma töö.
Meie poolt patenteeritud spetsiaalne peegeldav kiht on välja töödatud Saksamaal uurimiskeskuses ning see tagapaneel peegeldab 100% infrapuna kiirgust ettepoole ehk energiakadu ei ole.

Infrapuna paneelide paigaldamisel tuleb arvestada paneeli asukohaga. Paneele soovitame paigaldada kas lakke või seinale.  Paneelidel on kaasas kõik vajalik paigaldamiseks. Kõige parema tulemuse saad kui paneel paigaldada lakke.  Paneelide ühendamiseks on kaks võimalust. Kas ühendada paneel spetsiaalse saatjaga, mille saab mugavalt otse stepslilsse ühendada või ühendada see otse elektrivõrku ning ressiiver jääb süvistatult seina sisse. Paneele saab juhtida mugavalt läbi juhtpuldi, mille võib asetada ükskõik kuhu.

Kindlasti tuleks arvestada sellega, et paneelist kaugenedes väheneb ka selle mõju. Seetõttu ei pruugi see olla parim lahendus kogu maja kütmiseks. Küll aga sobib see ideaalselt väiksematesse ruumidesse ja on ideaalne valik lisakütte allikana.

BVF infrapuna paneelide PLUSSID –

Premium kvaliteet

Energiasäästlik

Kvaliteetne sisekliima

Hääletu ja hooldusvaba

Sobib ka vannituppa

 

HINNAKIRI

Vaata hindu hinnakirjast

Küsi hinnapakkumist

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust